top of page

Vårt dreamteam

Har du ett uppdrag du vill ha hjälp med? Kontakta Karin Frisell!

Amanda.jpg

Amanda Karlsson

Production Manager

+46 8 588 153 06

amanda.karlsson@ACS2.se

Elsa.jpg

Elsa Jonsson

Project Manager

+46 76 391 21 68

elsa.jonsson@ACS2.se

Joakim.jpg

Joakim Naldoni

Senior Project Manager/Partner

+46 8 588 153 02

joakim.naldoni@ACS2.se

Olivia.jpg

Olivia Sundin

Production Manager

+46 70 204 46 52

olivia.sundin@ACS2.se

Stina S.jpg

Stina Sarvik

Production Manager

+46 73 033 30 08

stina.sarvik@ACS2.se

Carlos.jpg

Carlos Lopez

Production Manager

+46 72 212 86 05

carlos.lopez@ACS2.se

Erica.jpg

Erica Almert

Senior Project Manager

+46 70 820 65 09

erica.almert@ACS2.se

Johanna.jpg

Johanna Luks

Art Director

+46 70 975 70 63

johanna.luks@ACS2.se

Sara Ro.jpg

Sara Rodén

Project Manager

+46 8 588 153 07

s.roden@ACS2.se

Vicky.jpg

Vicky Karvouniari

Project Coordinator (Parental Leave)

+46 72 849 29 28

vicky.karvouniari@ACS2.se

Carolin.jpg

Carolin Happe Sollander

Senior Project Manager

+46 73 022 18 46

carolin.happe.sollander@ACS2.se

Frowald.jpg

Frowald Strallhofer

Senior Project Manager

+46 8 588 153 04

frowald.strallhofer@ACS2.se

Karin.jpg

Karin Frisell

Managing Director/Partner 

+46 70 661 09 00

karin.frisell@ACS2.se

Sara Ru.jpg

Sara Ruda

Senior Project Manager/Partner

+46 8 588 153 05

sara.ruda@ACS2.se

Charlotte.jpg

Charlotte Grimlund

Content Director/Partner

+46 70 652 00 50

charlotte.grimlund@ACS2.se

Hanna.jpg

Hanna Rosén

Project Coordinator

+46 70 277 10 24

hanna.rosen@ACS2.se

Martina.jpg

Martina Karlsson

Senior Project Manager

+46 70 668 93 21

martina.karlsson@ACS2.se

Stina B.jpg

Stina Bexelius

Senior Project Manager/Partner

+46 8 588 153 03

stina.bexelius@ACS2.se

Vill du bli en i vårt dreamteam? Maila ditt CV och några rader om dig själv till work@ACS2.se så hör vi av oss när möjligheten dyker upp.

 

Ibland behöver vi även vara extra många under ett uppdrag.Vill du bli kontaktad och vara en av dem vi hör av oss till för extrajobb – maila ditt CV och några rader om dig själv till work@ACS2.se.

bottom of page